« Wstecz     Strona główna / Kontakt

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe "Famix", S. i G. Tarnowscy s.j.
35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 11
,
Nip: 813-10-27-676
Zarejestrowany pod numerem KRS: 0000008908 w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Konto: BPS SA W-wa, I o/Rzeszów, 12 1930 1187 2007 3005 6892 0001
e-mail: famix@famix.com.pl

 
Oddział Kraków:
Adres: 31-589 Kraków, ul. Sikorki 23,

Dział Fakturowania Magazyn i Logistyka Kier. Hurtowni
tel./fax (12) 680-76-30,
tel. kom. 530-892-123,
tel. kom. 530-879-110,
e-mail: sprzedazkrakow@famix.com.pl
tel. kom. 531-001-330,
e-mail: magazynkrakow@famix.com.pl
Zbigniew Buczek
tel. kom. 530-933-040,
e-mail: zbyszek@famix.com.pl
Dział Zakupów o/Kraków
Kier. Działu - Iwona Gołębska
tel. kom. 730-081-189
e-mail: iwonag@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Ewa Zacharska
tel. kom. 530-934-488
e-mail: ewaz@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Zofia Grzyb
tel. kom. 530-974-436
e-mail: zofiag@famix.com.pl
Dyrektor Oddziału Kier. ds. Sprzedaży i Marketingu

Paweł Leśniak
tel. kom. 530-127-690,
e-mail: pawelkrakow@famix.com.pl
Wojciech Krzak
tel. kom. 731-206-733
e-mail: wojciechkrzak@famix.com.pl
 

 
Dojazd do Oddziału Kraków:

 

 


 

Magazyn w Pogwizdowiu:
Adres: 37-126 Medynia Głogowska, Pogwizdów 271,

Dział Fakturowania Dział Finansowy
tel. (17) 852-61-05 wew. 31
tel. (17) 860-06-14 wew. 62
fax. (17) 852-88-03
tel. kom. 502 061-449
e-mail: sprzedaz@famix.com.pl
Kier. Działu - Ewa Płonka
tel. (17) 860-06-13 wew. 62
tel. kom. 502-311-035
tel. (17) 860-06-13 wew. 34
fax. (17) 852-88-03
 
Dział Logistyki i Magazynu
Kier. Zmiany
tel. (17) 852-61-05 wew. 39
tel kom. 508-153-604
   

 
Dojazd do Magazynu Pogwizdów:


Wyświetl większą mapę
 

 


 
Biuro w Rzeszowie:
Adres: 35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 11,

Sekretariat Dział Zakupów
tel. (17) 860-06-13
tel. (17) 860-06-14
fax. (17) 852-61-05 wew. 47
Dyrektor - Bartosz Płonka
tel. (17) 860-06-13 wew. 40
tel. kom. 509-626-999
e-mail: bartek@famix.com.pl
Kierownik - Andrzej Zwierzchowski
tel. (17) 860-06-13 wew. 48
tel. kom. 502-061-478
e-mail: andrzej@famix.com.pl
Dział Zakupów c.d.
Spec. d/s Zakupów - Zięba Henryk
tel. (17) 860-06-14 wew. 43
tel. kom. 515 244-328
e-mail: henryk@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Michał Kubas
tel. (17) 860-06-14 wew. 51
tel. kom. 609-417-407
e-mail: michal@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Barbara Król
tel. kom. 786-250-351
e-mail: barbara.krol@famix.com.pl
Dział Analiz
Kierownik - Robert Kozioł
tel. (17) 860-06-14 wew. 57
tel. kom. 503-024-996
e-mail: robert@famix.com.pl
Spec. d/s Analiz - Marta Dworak
tel. (17) 860-06-14 wew. 41
tel. kom. 669-514-700
e-mail: marta@famix.com.pl
 
Dział Sprzedaży
Dyrektor Operacyjny
Arkadiusz Skrzek

tel. (17) 860-06-13 wew. 38
tel. kom. 515-244-327
e-mail: arkadiusz.skrzek@famix.com.pl
Dyrektor Sprzedaży - Robert Kubas
tel. (17) 860-06-13 wew. 44
tel. kom. 509-026-804
e-mail: robert.kubas@famix.com.pl
Kierownik Sprzedaży - Anna Kroczak
tel. (17) 860-06-13 wew. 44
tel. kom. 601-683-302
e-mail: ania@famix.com.pl
Dyrektor Zarządzający Dyrektor ds. Marketingu i Informatyki

Jacek Tarnowski
tel. (17) 860-06-14
e-mail: jacek@famix.com.pl
Wojciech Płonka
tel. (17) 860-06-14 wew. 36
tel. kom. 502-322-925
e-mail: wojtek@famix.com.pl
 
Księgowość Dział Personalny Dział Informatyki
tel. (17) 860-06-13 wew. 32
tel./fax. (17) 860-06-13 wew. 54
tel. (17) 860-06-14 wew. 33 tel. (17) 860-06-13 wew. 46
e-mail: radek@famix.com.pl

 
Dojazd do Biura w Rzeszowie:


Wyświetl większą mapę
 


 

© 2010 Famix DLA KLIENTA AKTUALNOŚCI e.FAMIX FIRMA KONTAKT PROMOCJE! realizacja: tiointeractive.pl