« Wstecz     Strona główna / Kontakt

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe "Famix", S. i G. Tarnowscy s.j.
35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 11
,
Nip: 813-10-27-676
Zarejestrowany pod numerem KRS: 0000008908 w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Konto: BPS SA W-wa, I o/Rzeszów, 12 1930 1187 2007 3005 6892 0001
e-mail: famix@famix.com.pl

 
Oddział Kraków:
Adres: 32-002 Kokotów, Kokotów 812E,

Dział Fakturowania Magazyn i Logistyka Kier. Hurtowni
tel. (12) 680-76-30,
tel. kom. 530-892-123,
tel. kom. 530-879-110,
e-mail: sprzedazkrakow@famix.com.pl
tel. kom. 531-001-330,
e-mail: magazynkrakow@famix.com.pl
Zbigniew Buczek
tel. kom. 530-933-040,
e-mail: zbigniew.buczek@famix.com.pl
Dział Zakupów o/Kraków
Kier. Działu - Iwona Gołębska
tel. kom. 730-081-189
e-mail: iwona.golebska@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Ewa Zacharska
tel. kom. 530-934-488
e-mail: ewa.zacharska@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Zofia Grzyb
tel. kom. 530-974-436
e-mail: zofia.grzyb@famix.com.pl
Dyrektor Oddziału Dyrektor Operacyjny o/Kraków

Paweł Leśniak
tel. kom. 530-127-690,
e-mail: pawel.lesniak@famix.com.pl
Wojciech Krzak
tel. kom. 731-206-733
e-mail: wojciech.krzak@famix.com.pl
 

 
Dojazd do Oddziału Kraków:

 

 


 

Magazyn Rzeszów - Dworzysko:
Adres: 35-213 Rzeszów, ul. Ludwika Chmury 3,

Dział Fakturowania Dział Finansowy
tel. (17) 852-06-13 wew. 31
tel. (17) 860-06-14 wew. 62
tel. kom. 502 061-449
e-mail: sprzedaz@famix.com.pl
Kier. Działu - Ewa Płonka
tel. (17) 860-06-13 wew. 62
tel. kom. 502-311-035
e-mail: ewa.plonka@famix.com.pl
tel. (17) 860-06-13 wew. 34
 
Dział Logistyki i Magazynu
Kier. Zmiany
tel. (17) 860-06-14 wew. 39
tel kom. 508-153-604
   

 
Dojazd do Magazynu Rzeszów - Dworzysko:


Wyświetl większą mapę
 

 


 
Biuro w Rzeszowie:
Adres: 35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 11,

Sekretariat Dział Zakupów
tel. (17) 860-06-13
tel. (17) 860-06-14
tel. (17) 853-28-70
Dyrektor - Bartosz Płonka
tel. (17) 860-06-13 wew. 40
tel. kom. 509-626-999
e-mail: bartosz.plonka@famix.com.pl
Kierownik - Andrzej Zwierzchowski
tel. (17) 853-28-70 wew. 48
tel. kom. 502-061-478
e-mail: andrzej.zwierzchowski@famix.com.pl
Dział Zakupów c.d.
Spec. d/s Zakupów - Zięba Henryk
tel. (17) 860-06-14 wew. 43
tel. kom. 515 244-328
e-mail: henryk.zieba@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Michał Kubas
tel. (17) 860-06-14 wew. 51
tel. kom. 609-417-407
e-mail: michal.kubas@famix.com.pl
Spec. d/s Zakupów - Agata Partyka
tel. (17) 860-06-14 wew. 52
tel. kom. 786-250-351
e-mail: agata.partyka@famix.com.pl
Dział Analiz
Kierownik - Robert Kozioł
tel. (17) 860-06-14 wew. 57
tel. kom. 503-024-996
e-mail: robert.koziol@famix.com.pl
Spec. d/s Analiz - Marta Dworak
tel. (17) 853-28-70 wew. 41
tel. kom. 669-514-700
e-mail: marta.dworak@famix.com.pl
 
Dział Sprzedaży
Dyrektor Operacyjny
Arkadiusz Skrzek

tel. (17) 860-06-13 wew. 38
tel. kom. 515-244-327
e-mail: arkadiusz.skrzek@famix.com.pl
Dyrektor Sprzedaży - Robert Kubas
tel. (17) 860-06-13 wew. 44
tel. kom. 509-026-804
e-mail: robert.kubas@famix.com.pl
Kierownik Sprzedaży - Piotr Król
tel. (17) 853-28-70 wew. 44
tel. kom. 536-512-976
e-mail: piotr.krol@famix.com.pl
Dyrektor Zarządzający Dyrektor ds. Marketingu i Informatyki

Jacek Tarnowski
tel. (17) 860-06-14
e-mail: jacek.tarnowski@famix.com.pl
Wojciech Płonka
tel. (17) 860-06-14 wew. 36
tel. kom. 502-322-925
e-mail: wojciech.plonka@famix.com.pl
 
Księgowość Dział Personalny Dział Informatyki
tel. (17) 860-06-13 wew. 32
tel. (17) 853-28-70 wew. 54
tel. (17) 860-06-14 wew. 33 tel. (17) 860-06-13 wew. 46
e-mail: radoslaw.kaniuczak@famix.com.pl

 
Dojazd do Biura w Rzeszowie:


Wyświetl większą mapę
 


 

© 2010 Famix Aktualności Dla Klienta KONTAKT e.FAMIX PROMOCJE! realizacja: tiointeractive.pl