« Wstecz     Strona główna / Kariera - Oferty Pracy

Kariera - Oferty Pracy

W zawiązku z dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwo Handlowe „Famix” poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier - region: Rzeszów oraz Kraków (Kokotów Park Logistyczny 7R),

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku<
- praca tylko na 2 zmiany,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premia<
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas!

Zadania:
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum dystrybucji, poprzez - zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi: przyjęcie, rozmieszczanie, przygotowywanie (kompletacja) oraz wydawanie towarów, kontrolowanie stanów magazynowych oraz weryfikacja terminów przydatności sprzedawanych produktów.

Czego oczekujemy od kandydatów:
- zaangażowania oraz chęci do pracy,
- umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole.
- dokładności, rzetelności oraz umiejętności szybkiego reagowania na nieprawidłowości,

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z artykułami spożywczymi,
- badania sanitarno-epidemiologiczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres Rzeszów: magazyn@famix.com.pl, Kraków: magazynkrakow@famix.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P. H. Famix z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest P. H. Famix z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Trembeckiego 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

© 2010 Famix Aktualności Dla Klienta KONTAKT e.FAMIX PROMOCJE! realizacja: tiointeractive.pl