« Wstecz     Strona główna / Fundusze UE

Fundusze UE

Rok 2019:

Przedsiębiorstwo Handlowe „FAMIX” S. i G. Tarnowscy s.j. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Opracowanie strategii wzorniczej dla firmy FAMIX”

Cel projektu: uzyskanie, w wyniku przeprowadzonego audytu, strategii wzorniczej, która pozwoli na wzmocnienie konkurencyjności firmy.

Planowane efekty: zwiększenie potencjału naszej firmy poprzez skuteczne i umiejętne zarządzanie wzornictwem. Poprzez wykorzystanie tego narzędzia chcemy wyróżnić się na rynku oraz sprawić, że nasza firma będzie identyfikowalna jako nowoczesny podmiot stosujący wysokie standardy obsługi klienta.

Całkowita wartość projektu: 91 635,00 zł
Wysokość dofinansowania: 63 325,00 zł

   


Rok 2013:

Projekt współfinansowany przez UE w ramach programu Innowacyjna Gospodarka
 

W ramach Programu Operacyjnego "Innowacyjna Gospodarka" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego nasza firma uzyskała dofinansowanie projektu, pod nazwą "Optymalizacja zewnętrznych procesów biznesowych w celu usprawnienia obszaru współpracy związanego ze sprzedażą i gospodarką magazynową".

Celem projektu jest zapewnienie płynnego obiegu dokumentów elektronicznych: od zamówień wpływających od klientów poprzez właściwy portal, nastepnie poprzez właściwą ich obsługę poprzez aplikacje i terminale Magazynowe, aż do wystawienia kompletnych dokumentów sprzedaży.

Termin realizacji projektu do 31-08-2013. W tym okresie powinna być wykonana całość prac związanych z realizacją projektu, jak i właściwymi szkoleniami.


DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ!

© 2010 Famix Aktualności Dla Klienta KONTAKT e.FAMIX PROMOCJE! realizacja: tiointeractive.pl